Hvem vi er

FMGs mål er å synliggjøre selskaper som vanligvis ikke blir sett. Vi driver et byrå i front av det digitale medielandskapet og utvikler spenstige og treffsikre løsninger for kundene våre.

Bild på person
Helene Davidsen
Head of FMG Norway
+47 924 91 556
helene.davidsen@futuremediagroup.no
Bild på person
Mamie Ceesay
Studio Manager
+47 936 90 696
mamie.ceesay@futuremediagroup.no
Bild på person
Matilde Ringheim
Digital Campaign Manager
+ 47 966 27 700
matilde.ringheim@futuremediagroup.no
Bild på person
Oda Aarseth
Sales Manager
+47 924 85 169
oda.aarseth@futuremediagroup.no
Bild på person
Cassandra Einaas
Sales Manager
+47 950 93 913
cassandra.einaas@futuremediagroup.no
Bild på person
Hiermon Gilom
Sales Manager
+47 482 81 369
hiermon.gilom@futuremediagroup.no
Bild på person
Karoline Hernar
​Content Manager
+47 976 95 477
karoline.hernar@futuremediagroup.no
Bild på person
Mikka Haglund
Coordination Manager
+47 466 13 244
mikka.haglund@futuremediagroup.no